خانه اخبار نوروز ۹۵ مبارک

نوروز ۹۵ مبارک

0 ثانیه خوانده شده
۰

دستان پر نوازش بهار، طبیعت خفته را از خواب بیدار می سازد و زمین و درخت رازهاى رنگارنگ و عطر آگین خویش را نثار ما مى کنند.

در این سال جدید ، سبزی ، شادی ، کامیابى را برای یکایک دوستان و همراهان همیشگى آرزو مى کنیم و تبریک صمیمانه مان تقدیم هموطنان عزیز مى کنیم .

امید است در سال ۹۵ بتوانیم باکیفیت بهتر در خدمت عزیزان باشیم .یکى از بخش هایى که با توجه به فضاى کسب و کار سال آینده قرار است بصورت اختصاصى به آن بپردازیم ورود به حوزه آموزش بازاریابی ، تبلیغات و برندسازی است تا همگام با آن بتوانیم از تجارب و مهارت های اساتید و بزرگان استفاده کنیم و در اختیار فعالان و یا افرادی که به تازگى وارد این حوزه از کسب و کار شده اند قرار دهیم که بی شک مشتاق به یادگیرى و کسب تجربه از پیشگامان و پیشکسوتان هستند.

گروه توسعه کسب و کار آرمانى در صدد است بتواند ضمن آموزش فعالان این حوزه ، آنان را با پروژه هاى مختلف نیز در گیر نموده تا در عمل نیز به کسب تجربه بپردازند.

از همه ى همراهان همیشگی و علاقمندان وب سایت برنداِبات کمال تشکر و قدردانى داریم . امیدواریم که تا به امروز مطالب برای شما مفید واقع شده باشد و در سال جدید نیز شاهد حضور پربار و گرم شما همراهان باشیم .

همچنین از تمامى اساتید و بزرگانی که در این راه همواره حامی و پشتیبان ما بوده اند و موجب دلگرمى ما شده اند، صمیمانه سپاسگزاریم .

در پایان از تلاش های اعضای تحریریه سایت برنداِبات نیز قدردانى می کنیم .

به امید سالی پر از نشاط و سلامتی و تندرستى براى همه ى عزیزان

نوروزتان خوشیمن و هماگون

 

گروه توسعه کسب و کار آرمانى

مشاور و مجری طرح های بازاریابی و برندسازی 

پژمان پاکدامن – علیرضا جعفرى

  • ویژه نامه نوبهار ۹۵

    وب سایت برنداِبات(www.BrandAbout.ir)  رسانه تخصصی برندسازی ، تبلیغات و بازاریابی ایران با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *