خانه اخبار شهاب حسینی مدیر فرهنگ هنری شهر فرش شد

شهاب حسینی مدیر فرهنگ هنری شهر فرش شد

0 ثانیه خوانده شده
۰

شهاب حسینی با توافقی با موسسه شهر فرش به عنوان مدیر فرهنگی و هنری این موسسه انتخاب شد.

sharefarsh-shahabhosseini

به گزارش خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ عصر روز گذشته مراسم معرفی و عقد قرارداد بین موسسه شهر فرش و شهاب حسینی به عنوان مدیر فرهنگی هنری شهر فرش بسته شد.
در این مراسم هنرمندانی چون علی معلم‌، پوران درخشنده، هنگامه قاضیانی، هوشنگ گل‌‌مکانی، تینا پاکروان و علی قربانی حضور داشتند.
در ابتدا موسوی مدیریت شهر فرش گفت: جا دارد روز خبرنگار را به آنها تبریک بگویم و امیدوارم این پیوند خجسته بین تجارت و فرهنگ به خوبی شکل گیرد و ادامه داشته باشد.
وی افزود: شهر فرش در سال ۹۲ توسط بخش خصوصی راه‌اندازی شد و با استعانت از خداوند و کمک و یاری مسئولان و تجربه خودمان در زمینه فرش طی سال‌های متمادی موفق شدیم این موسسه را (کیلومتر ۱۵) در اذهان ماندگار کنیم.
وی ادامه داد: با ارزیابی کارشناسانه و توجه به نیازهای مردم فرش‌های ماشینی، دستباف و تابلوفرش‌های دستباف را تقدیم مردم کردیم که بعد از گذشت دو سال و با استقبال بی‌نظیر مردم به موقعیتی رسیدیم که اولویت و دغدغه اول ما فروش و برند شهر فرش نیست  بلکه افق‌های دور دست‌تری را مدنظر داریم و سعی داریم در حوزه‌های دیگری هم فعالیت‌های سودمندی را به نفع عموم انجام دهیم.
وی افزود: از ابتدای کار شناخت، ارائه و برنده شدن در میان برندهای دیگر قصد اصلی ما بود که با تلاش دکتر الله‌وردی نیک مبدع مهندسی برند در ایران را برای همکاری در این زمینه به دست آوردیم که با کمک وی و برنامه‌ریزی‌های انجام شده تمام فعالیت‌های شهر فرش به بهترین شکل در تمام زمینه‌ها انجام شد و با تبلیغات گسترده توانستیم به اهداف خود برسیم.
موسوی بیان کرد: طی تحقیقاتی بازاریابی و میدانی تجلی ذهنیت مردم نسبت به شهر فرش یک مرد جوان خوش‌تیپ و مدرن است.
وی در خصوص همکاری با شهاب ‌حسینی گفت: دغدغه حسینی فقط بازیگری نیست بلکه برای  توسعه کار فرهنگی رسالت‌هایی نیز دارد که ذهنیت ما با عملکرد ذهنیت و شخصیت هنری اجتماعی او مطابقت داشت به این خاطر همکاری ما شکل گرفت یعنی شهر فرش حامی فرهنگ و هنر و شهاب حسینی مدیر فرهنگی هنری شهر فرش.
وی بیان کرد: قبلا از این دسته اتفاقات در میان جامعه صنفی رخ داده که با عملکرد نامناسب چهره فرهنگ را خدشه‌دار کردند اما به طور قطع ما این اشتباه را تکرار نمی‌کنیم و با حضور شهاب حسینی و ذهنیات مثبتی که ما داریم به نحو احسنت پیش خواهیم رفت.
sharefarsh-shahabhosseini-1
در ادامه الله‌وردی مشاور ارشد برند شهر فرش عنوان کرد: بحث مسئولیت اجتماعی سیاسی برای برندها یک مقوله اجتناب‌ناپذیر است که در جهان سال‌هاست به آن پرداخته شده است اما در ایران چند سالی است که این کار رواج پیدا کرده یعنی مقوله‌های فرهنگی هنری یک ادای دین به اجتماع محسوب می‌شود.
وی افزود: اولین کار هوشمندانه ما در شهر فرش همکاری با شهاب حسینی که بتوان در کنار هم به فرهنگ و هنر این مرز و بوم کمک فراوانی کنیم.
الله‌وردی ادامه داد: برنامه کلی ما ادای دین به فرهنگ جامعه، سرمایه‌گذاری استراتژیک و انتخاب شهاب حسینی با دغدغه‌های مثبتی که در زمینه فرهنگی دارد، بود که امیدواریم به افق‌های بسیار زیبا و روشن که مدنظر دست پیدا کنیم.
گفتنی است؛ در حین برگزاری مراسم برنامه‌های موسیقی نیز اجرا شد و توافق و قرارداد بین شهر فرش و شهاب حسینی به عنوان مدیر فرهنگی و هنری این موسسه بسته شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *