خانه ویژه نامه نوبهار 96 توسعه دانش،گشایش اقتصادی

توسعه دانش،گشایش اقتصادی

3 ثانیه خوانده شده
۱
رضا مافی

سال ۹۶ رو خدمت تمام دوستان و همکاران عزیزم تبریک میگم و امیدوارم سال توام با موفقیت و سلامت پیش رو داشته باشید.

گمان میکنم اگر اتفاقات سیاسی و اقتصادی بر همین منوال باشد، سال آینده روند رو به رشد ترمیم زیربنایی اقتصاد با فعالیتهای مثبت دولت ادامه داشته باشد مگر اینکه رویدادها و تصمیم گیری های کلان مسیر متفاوتی طی کند و گمانه زنی ها اشتباه باشد..با اینحال هر تحولی در سطوح مختلف اقتصادی تاثیر مستقیم بر برنامه های حرفه ای تخصص هایی نظیر مارکتینگ، برندینگ،تبلیغات و بطورکلی فرآیند توسعه بازار خواهد داشت.

هدیه نوروزی به همراهان برند ابات سه دوره دو ساعته استراتژی های بازاریابی است که هماهنگ با برنامه های دیگر این سایت، تقدیم علاقه مندان میکنم..امیدوارم چنین برنامه هایی هرچند که ممکن است جامع و تکمیل نباشد اما مقدمه ای برای علمی تر و حرفه ای تر شدن فضای کسب و کار در کشور شودمتاسفانه سال گذشته همراه با اتفاقات چندان خوشایندی همراه نبود و شمردن این وقایع به نظر تکراری باشد..اما در عرصه کسب و کار بارقه های گشایش اقتصادی زمزمه های نوید بخشی بود که امیدواریم در سال آینده شکل ملموس تری بخود بگیرد

#چالش_نوروزی روند تدوین و اجرای تبلیغات در استارت آپ ها چه تفاوتی با دیگر کسب و کارها دارد؟

در سال ۹۶ آرزوی بهترینها را برای هموطنان عزیزم خواستارم و امیدوارم فرآیند کسب تجربه و اگاهی بیشتر، که به اعتقاد من می تواند مهمترین دستاورد هر فرد در طول دوران زندگی باشد، برای تمامی همکاران و دوستانم تسهیل شود.

من رضا مافی هستم. در سالهای گذشته احتمالا با یادداشت های من در سایت وزین برندابات و روزنامه فرصت امروز و برخی دیگر از نشریات آشنایی دارید. با اینکه سالها پیش در علوم مهندسی کارشناسی ارشد دریافت کردم اما این روزها در حال تحصیل و پژوهش در مدیریت استراتژیک هستم. در طول این سالها معلم برخی از سیلابس های حوزه توسعه بازار بوده ام و در زمینه تدوین استراتژی های بازار و فرآیندهای مارکتینگ به عنوان همکار و مشاور فعالیت داشته ام. هم اکنون نیز در در خدمت مجموعه حرفه ای شبکه آفتاب، آگاهی و تجربیات خود را افزایش میدهم.

 

رضا مافی 

پژوهشگر، مشاور و مدرس توسعه بازار

عضو اتاق مشاوران و شورای تحریریه وب سایت برنداِبات

 

 

 • وِژه نامه نوبهار 97

  ویژه نامه “نوبهار” ۹۷

  با نزدیک شدن سال نو تصمیم گرفتیم ویژه نامه «نوبهار» را برای چهارمین سال در وب …
 • مهرداد انوری -ویژه نامه نوبهار 97

  عصر آینده عصر خدمات است

  نوروز باستانی نوید بخش پایانی برای تلاش ‌ها و کوشش‌های یکساله‌ای است که پر …
 • پرفسور گیلانی -ویژه نامه نوبهار 97

  سال ۹۷ ایجاد رقابت آزاد

  عید نوروز که خود یک برند برتر ایرانی جهانی است و در سازمان ملل هم ثبت شده است, به تمامی صا…

یک دیدگاه

 1. ویژه نامه “نوبهار” 96 | برند ابات

  فروردین ۳, ۱۳۹۶ در ۱۱:۰۵ ق.ظ

  […] […]

  پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *