خانه کانال “وب سایت برندابات”

کانال “وب سایت برندابات”

Banner online-Telegram-02 - Copy

مدتی پیش اپلیکیشن تلگرام اقدام به راه اندازی کانال‌های عمومی کرد و “وب سایت برندابات” همانند ساخت شبکه های اجتماعی دیگر در این راه پیشرو بوده است این بار نیز به طور رسمی اقدام به راه اندازی کانال تلگرام مخصوص به خود کرده است.

برندابات در کانال تلگرام خود قصد ارسال جدیدترین مطالب ، اطلاعیه‌های مختلف در ارتباط با برندینگ بازاریابی و تبلیغات و مواردی از این دست را در آن به اطلاع عموم برساند.

اگر به طور دقیق با ماهیت این بخش جدید تلگرام آشنایی ندارید در توصیف آن باید بگوییم که کانال، درست مانند یک گروه عمل خواهد کرد با این تفاوت مهم که تنها اعضای مشخص شده توسط مدیر، امکان ارسال مطلب در آن را دارند و افراد دیگر، تنها قادر به خواندن گفتگوها، یا پست‌های ارسال شده خواهند بود. از همین رو، می توان گفت که ساخت یک کانال جدید، برای هر کاربری، کاربردی نخواهد بود و تنها وب سایت ها، گروه‌ها و مجموعه‌های مهم که دارای مخاطبین خاص خود هستند اقدام به ساخت آن خواهند کرد و افراد عادی، می توانند به جای ساخت کانال، با دنبال کردن آن‌ها از این بخش فوق العاده‌ی تلگرام نهایت استفاده را کنند.

اگر از پیام رسان تلگرام استفاده می‌کنید همین حالا به کانال برندابات  بپیوندید. برای این کار کافی است بر روی لینک زیر کلیک و یا در مرورگر گوشی همراه خود لینک زیر را بنویسید:

https://www.telegram.me/Brandabout

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *