خانه مقالات برندینگ مدل برند شما..!

مدل برند شما..!

21 ثانیه خوانده شده
۰

در شماره های پیشین با هم مسیری را آغاز کردیم که در آن بر ارزش ویژه «نام» یکایک ما در بازار مبادله نام های آدمیان یعنی زندگی روزمره ما تاکید شد، این مسیر را با نوشتن «اعلامیه ترحیم خودمان» آغاز کردیم،تا به خودمان تلنگری بزنیم و ببینیم دوست داریم از ما چگونه یاد شود!در ادامه با پاسخ به پرسش هایی به «کیستی» خودمان پاسخ دادیم و دریافتیم برای اینکه احساس رضایت کامل داشته باشیم و همیشه به نمایان ساختن آن اشتیاق داشته باشید و بخواهید با تمام وجود فریاد بزنید، این منم ،من ما کیست و ماموریتش چیست؟ و در ادامه مسیر «مقصود» خود را علنی کردیم! اکنون وقت آن است که به سراغ مدل برند سازی شخصی خاص خودمان برویم،بله! مدل برند شما..!

 توسعه فردی در دنیای امروز دیگر نسخه های عمومی و رایج را نمی پذیرد،باید پذیرفت که دوران نصایح برایان تریسی ها کاربردی جز ترویج و ایجاد انگیزش ندارد و نسخه ی عملی مبتنی بر شرایط فردی را در اختیار هیچ یک از ما قرار نمی دهد،یکایک ما برای توسعه فردی خود و دستیابی به جایگاه شایسته ی خودمان در جامعه انسانی نیازمند به روش های عملی و منسجم در چارچوب یک مدل شخصی متناسب با خودمان هستیم.

متد شما برای توسعه شخصی شما  

دانیلا ویک؛ یکی از مربیان و استراتژیست های فعال در حوزه برند شخصی، برای توسعه همه جانبه ویکپارچه نام،مهارت ها و کسب و کار مدلی مبتنی بر روابط میان انسان ها (انسان با انسان) ارائه داده است، او این متد را metodoyou یا همان متد شما نام گذاری نموده است،متد پیشنهادی دانیلا از چهار بخش تشکیل شده است ،که «شما» کانون اجزای این مدل به شمار می روید،یعنی باید این اجزاء را حول محور خودتان بنا کنید. 

  • مربیگری شما
  • برند شخصی شما
  • شبکه ارتباطات شما
  • کسب و کار شما

اجزاء تشکیل دهنده متد شما برای توسعه شما به شمار می آیند. با توجه به این که مساله محوری ما در این مجموعه یادداشت ها شهرت و نام شخصی شماست،در ادامه به «برند شخصی شما» می پردازیم، اما غفلت از پیوستگی و ارتباط این جزء با سه جزء دیگر در متد شما برای توسعه شخصی شما مطمئنا ناقص و بدون نتیجه خواهد بود. 

مدل برند شخصی شما

آیا در آرزوی مسیری تازه در زندگی خود هستید؟آیا مایلید شهرت و اعتبارتان را برای دستیابی به اهدافتان مدیریت کنید؟بسیاری از ما آرزوی مسیری تازه در زندگی خود داریم،و میخواهیم منبع شهرت و اعتبارمان را دریابیم. با این که در دنیای سرشار از تغییر،روش ها و فرمول های متعددی وجود دارند که زندگی شخصی و شهرت ما را پر از تجربیات و چالش های روز افزون می کنند،اما بیش تر ما نیازمند روشی ساختارمند برای بازآفرینی خودمان و زندگی مان هستیم. روشی مفید و موثر که ما را به نتیجه برساند نه آنکه ما را با انبوهی از اطلاعات و مطالعات موردی حیران واگذارد!

«مدل برند شخصی کانواس» یک الگو و مدل موفق برای ساخت و بازآفرینی نام و برند شخصی شما به شمار می رود، این مدل یک صفحه ای هر چند ممکن است بسیار ساده و ابتدائی بنمایاند اما نباید فراموش کرد که امروزه در دنیای کسب و کارها نیز «طرح یک صفحه ای» کسب و کار کانواس در دنیای کسب و کارهای جدید و استارتاپ ها شگفتی های متعددی خلق نموده و چراغ راهی فرا روی مسیر کسب و کارها روشن نموده است.

با کمک مدل برند شخصی کانواس شما می توانید تردیدها را با اطمینان جایگزین کنید،این مدل به بازآفرینی  و طرح ریزی هزاران برند شخصی در سراسر دنیا کمک کرده است و روشی نظام مند برای بهبود مهم ترین عنصر زندگی شما یعنی نام شماست!مدل برند شخصی شما.

مدل برند شخصی کانواس،ابزاری تصویری،نوآورانه و قدرتمند است که به شما در ارزیابی خود، نام تان و کارهایی که می توانید انجام دهید،کمک می کند. این مدل یک صفحه ای از۹ بخش مختلف تشکیل شده است، بخش هایی که نقشی کلیدی در زندگی و نام شما دارند.

مدل برند شخصی کانواس

چرا مدل برند شخصی کانواس؟

شما برای رسیدن به هدف نیازمند به نقشه راه هستید، نقشه راهی «شفاف» و «آسان» که شما را «سریع» به مقصود برساند،مدل برند شخصی کانواس که ما آن را در یک صفحه با نه بخش مختلف می بینیم همان نقشه راه است، این نقشه اجزاء یک مدل کلی را تبیین می کند و این شما هستید که متناسب با مقصد و مقصودتان آن را تکمیل می کنید و در دسترس دارید تا مطابق این نقشه راه به پیش روید.مطمئنا این نقشه ساده،قابل فهم و کاربردی در برابر مجموعه ای از فرمول هایی که رابطه هیچ یک با دیگری شفاف نیست برای ساخت یک برند شخصی کاربردی در زندگی روزمره موثر و مفید واقع می شود.

 مدلی برای شما ! نه برای سیاستمداران یا مدیران…

مدل برند شخصی کانواس یک مدل کاربردی و موفق برای برند شخصی شما در زندگی روزمره است، اگر شما میخواهید برند شخصی،سیاسی یا برندرهبری و مدیریتی خود را بازآفرینی کنید این مدل برند فقط می تواند تا مرحله نام شما را پیش و پس از آن نقش آفرینی مدیریتی و سیاسی را همراهی کند،برای برند شخصی،سیاسی و برند رهبری کانواس دارای الگویی متفاوت است که باید به سراغ الگوهای تکامل یافته و اختصاصی آن رفت تا به مقصود رسید.

نویسنده: بهروز شیخ رودی 

مشاور و مربی برند شخصی

مطلب اختصاصی سایت برنداِبات

 

.

بخــوانیـــــد، بیـــاموزیـــــد، قدرتـــــمند شوید

برندابات مرجع تحلیلی، آموزشی برندینگ، بازاریابی، تبلیغات

گروه توسعه کسب و کار آرمانی ارائه دهنده راهکار برندسازی، مارکتینگ و تبلیغات

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به وب سایت BrandAbout میباشد . کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *