خانه رشد استانداردهای تبلیغات / رضا کایدی

رشد استانداردهای تبلیغات / رضا کایدی

Brandabout-Norooz Card-2-09

ویژه نامه “نوبهار۹۵″-برنداِبات-رضا کایدی

به بهانه نوروز و سال نو و ارزیابی فضای کسب و کار در سال آینده به گفتگو با رضا کایدی نشستیم.

فضای کسب و کار سال اتی رو به دو بخش میتوان تقسیم کرد، نیمه اول سال که کماکان رکود نسبی در تمامی بخش های بازار رو می توان مشاهده کرد و سبد خرید ها کوچک می شود و همه ( تولید کننده و مصرف کننده )منتظر اتفاقات جدید و مثبت در راستای بهبود وضعیت اقتصادی هستند.با ورود شرکتهای خارجی در بیشتر حوزه ها در نیمه دوم سال ،شاهد رونق ٣ الی ۶ درصدی در وضعیت اقتصادی خواهیم بود.البته تمام پیش بینی ها با فرض حفظ وضع موجود سیاسی و روابط بین الملل با ثبات می باشد.

ورود شرکتهای خارجی به کشور فصل تازه ای  برای افراد حرفه ای می باشد تا بتوانند بصورت حرفه ای مسیر شغلی مناسبی رو پیش رو داشته باشند و بدنبال آن فضای تبلیغات نیز با وسواس بیشتری فعالیت خود را دنبال خواهند کردو پیش بینی می شود استاندارد تبلیغات نیز رشد مناسبی داشته باشد.

شاید یاداوری این نکته که باید برنامه زندگی  (life plan ) خود را مکتوب کنند و اهداف خود را با جزئیات کامل تشریح کنند عیدی معنوی سایت باشد که می توان یک یونیفرم برأی ان در اختیار کاربران سایت برند ابات قرار دهیم.

در سال ٩۴ اینجانب دو فضای جدید را لمس کردم  فروش B2B و بازاریابی در حوزه تلکام که هر یک تجربیات تازه ای را برای من به ارمغان آورد.

 

رضا کایدی

فعال در حوزه توسعه کسب و کار ، بازاریابی ، برندینگ و فروش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code