خانه رشد تجاری … /دکتر فرخ دیبا

رشد تجاری … /دکتر فرخ دیبا

Brandabout-Norooz Card-2-07

ویژه نامه “نوبهار۹۵″-برنداِبات-دکتر فرخ دیبا اصفهانی

به بهانه نوروز و سال نو و ارزیابی فضای کسب و کار در سال آینده به گفتگو با دکتر فرخ دیبا اصفهانی نشستیم.

با توجه به رکود مستدام در سالهای قبلی و تحریم و موارد تاثیر گذار در عدم رشد تجاری و کسب و کار و همچنین شرایط سیاسی پیش رو  ابتدای سال را خیلی متغییر ندیده و اما حتما در نیمه دوم سال رشد خوب رو در بازار شاهد خواهیم بود. چه بسا رونقی در معاملات و مطمئنا به دلیل ایجاد رقابت کمی فضا مساعد تر خواهد بود و معاملات بیشتری رخ خواهد داد. البته ابن پیش بینی با توجه به شرایط سیاسی فعلی است و اگر مورد آنی و خاص دیگری پیش نیاید.  در این حوزه حتما مسکن و املاک و مستغلات نیز یکی از متاثران بازار و رو به رشد خواهد بود.

با توجه به نحوه ایده پردازی جدید و تولید محصول و خط تولید فعلی که در سال آتی، آغاز جدی خود را خواهد داشت مطمئن بر رشد مثبت و چشمگیر هستیم. هرچند که این مجموعه خودگردان در جهت خیریه بوده اما همچون یک کسب و کار کلان برنامه ریزی و استراتژیهای خاص خود را دارد. ما را با نام ” شادیبا ” خواهید دید.

در زمان تولید نهایی این محصول حتما به عنوان هدیه  به متقاضبان  تقدیم خواهد شد. مضافا که با توجه به فعالیت در بخش آموزش و مشاوره نیز امکان ارائه بسته هایی دیداری و شنیداری از گنجینه ” آژانس کسب و کار دیبانژ ” را برای عزیزان میتوانم در نظر بگیرم.

*البته در صورت درخواست و تمایل به خرید جواهرات نیز میتوان مبلغ ۵ میلیون تومان اعتبار را نیز برای متقاضیان به عنوان کارت اعتباری یاقوت در نظر داشته باشیم.

بر طبق صحبت چند روز گذشته نزد وزیر کار  جناب ربیعی و دیگر عزیزان دخیل در حوزه مسئولیت اجتماعی ما ایجاد اشتغال برای معلولان و  افراد بی بضاعت را خواهیم داشت و سعی داشته تا با توجه به رسالت سازمانی و فردی حتما تفکر اشتغال همراه با لبخند را به مردم و کانونهای گرم خانوادگی و سازمانی ارزانی کنیم.

به امید بهترینها

 

دکترفرخ دیبا

مدیر عامل هولدینگ دیبا

ریاست آژانس کسب و کار دیبانژ (مشاوره، آموزش و مربی گری)

سخنران حرفه ای و انگیزشی سازمانی با سبکی متفاوت

مشاور و استراتژیست بازاریابی در حوزه برندهای لاکژری و مشتریان خاص

خالق برند “شادیبا” در صنعت شکلات و شیرینی با رویکرد کارآفرینی خیرانه

بنیانگذار آکادمی عقابهای فروش و میزگزد فروشندگان میلیاردی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *