خانه مقالات برندینگ حقایقی در باره ی استراتژی های توسعه ی تاثیر گذار موفق

حقایقی در باره ی استراتژی های توسعه ی تاثیر گذار موفق

0 ثانیه خوانده شده
۰

چگونه یک جامعه برای برند خود بسازیم
یک استراتژی گسترده تاثیر گذار بخش مهمی از هربرنامه ی بازاریابی می باشد . چه چیزی بهتر از تایید برندتان از طریق رهبران برتر صنعت و متخصصین و یا وبلاگ دارانی که تعداد زیادی عضو دارند /که این اعضا با برند شما آشنا نیستنید . / می باشد؟
به هر حال ، حقیقت این است که اینترنت پر شده از افرادی که محصولات را بررسی و تایید می کنند و این کار صرفا به معنای فروش نمی باشد.
تاثیر گرد آوری افراد حقیقی برای شرکت شما خیلی بیشتر از داشتن افرادی _ مهم نیست تا چه حد معروف باشد _می باشد که یک بازنگری در باره ی محصولاتی که به آن اهمیت نمی دهند در اینترنت مطرح کنند. افراد حقیقی به عنوان مدافعان مورد اعتماد ، به ساخت یک نهضت برای شرکتتان کمک خواهند کرد که تاثیرات بلند مدت و قدرتمندی خواهد داشت .

اولین قدم این است که این طرز فکر که باید یک سری ایمیل در باره ی محصولات خود به وبلاگ داران و رهبران صنعتی ارسال کنید را از ذهن خود بیرون ببرید . به جای آن به مشتریان حقیقی خود یک بهانه ای برای خرید بدهید _ یک تجربه ی خوب که آن ها را برای خرید از شرکت شما هیجان زده می کند .
به عنوان مثال ، می توانید بک اتاق انلاین برای آنها شکل دهید که بتوانند در آن شرکت کنند . با ایجاد یک رابطه و یک ارتباط عاطفی که به آنها یک انگیزه ای می دهد که به صورت داوطلبانه معرف یا تبلیغ کننده ی محصولات شما باشند . این یک کلید اساسی می باشد که باعث می شود که شما در رقابت های موجود در صنعت خود پیروز شوید .
شرکت اسپاتیفای این کار را از این طریق انجام داد که به جای تنها پخش موزیک از طریق اینترنت ، یک انجمن یا یک گروهی از افراد ی که از هر نوع موزیکی لذت می بردند تشکیل داد که در آن افراد تجربیات خود را با هم در میان بگذارند .
ایجاد یک ارتباط خوب با افرادی که تاثیر خوبی می گذارند .
استراتژی تاثیر گذاران موفق بر پایه ی تاثیر گذاران شما می باشد . پس انتخاب فرد مناسبی برای ایجاد این نهضت یا انجمن برای برندتان بسیار مهم است .
راجع به خریدارانتان و اینکه اطلاعات شما را از کجا کسب می کنند تمرکز کنید . در نظر بگیرید که چه کسی یا چه چیزی روی تصمیم خریداران شما تاثیر می گذارند و از همان جا شروع کنید . ایده ی تیم فروش خود را پیدا کنید و همچنین در اینترنت نیز با استفاده از کلمات مرتبط بررسی کنید که چه کسی در صنعت شما حرفی برای گفتن دارد.
تاثیر گذاران خود را دسته بندی کنید . تاثیر گذاران خود را از طریق سود گذاری آنها دسته بندی گنید . تاثیر گذاران ردیف اول خود را با دعوت آنها در اتفاق های بزرگ صنعت خود (به عنوان سفیر برندتان )درگیر نمایید .
با تاثیر گذاران خود مانند مردم رفتار کنید . و آن ها را بررسی کنید تا در یابید که آنها چه کسانی هستند ، در روابط خود با آنها از نام آنها استفاده کنید ، و همچنین می توانید یک قدم جلو تر رفته و از مطالبی که نوشته اند و جاهایی که بوده اند برای شروع مکالمه استفاده نمایید تا بیان کنید که چگونه برندتان با زندگی آنها هماهنگ می باشد .
روابط را حفظ کنید . بهترین و سودمند ترین کاری که می توانید انجام دهید این است که با تاثیر گذاران خود روابطی را ایجاد نمایید که می تواند برای رشد برندتان ادامه پیدا کند . از آنها برای حضورشان ساده تشکر نکنید . برای در گیر کردن آنها برای برندتان و به عنوان یک قسمت جدایی ناپذیر برای موفقیت برندتان از راه های نو آوری استفاده نمایید .
مخالفان استفاده از یک تاثیر گذار کم نیستند ولی شما با استفاده از آنها و علاقه مند و در گیر کردنشان می توانید مطمئن باشید که به صورت بلند مدت برای برندتان کار خواهند کرد
آیا می خواهید که از یک یک استراتژی توسعه تاثیر گذار موفق برای برند خودتان استفاده نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *