خانه اخبار بیلبورد های خلاقانه (۲)

بیلبورد های خلاقانه (۲)

15 ثانیه خوانده شده
۰

طرح ایده های جدید و جالب برای داشتن بیلبوردهای متفاوت و خاص تا حد زیادی به قدرت تخیل افراد بستگی دارد. برای داشتن ایده های جدید باید قواعد ثابت طبیعت را نادیده گرفت و بدون توجه به محدودیت ها، ایده پردازی کرد. مبالغه و از بین بردن عادت ها، برای خلق تجربه های جدید، بی شک امری لازم و حیاتی است. در ادامه به برخی دیگر از بیلبوردهای خلاقانه از شرکت های معروف دنیا اشاره می کنیم.

 

 

 1. تبلیغ تایرHotwheel: به حرکت ادامه دهید.

hotwheels_curl

 1. شامپوی Kolestron: تبلیغی بسیار خلاقانه که در پشت آن تصویر دریا و آسمان، نور و انعکاس زیبایی را جایگزین موها کرده است و در تمام زمان های روز و شب به رنگی متفاوت دیده می شود.

kolestron-natural_change

 1. تبلیغ نوشیدنی maker’s mark: بی شک یکی از بهترین بیلبوردهای است. بی نهایت خاص و متفاوت!

makers-mark_liquor

 1. شکلات مارس (Mars): ایده ی جدید و استفاده از ۲بیلبورد برای خلق تصویری جدید که حالتی ۳بعدی به آن داده است.

mars-chilled_tongue

 1. تیغ Martor: تیغی بسیار تیز و برنده. در این بیلبورد نشان داده است که به دلیل تیز بودن بیش از حد آن، کبوترها با برخورد به آن، نصف شده اند.

martor_razor-blade

 1. مک دونالد و تبلیغات جالب و همیشگی آن. اگر به اندازه ی کافی خلاق باشید، می توانید با ایده های ساده نیز، بیلبوردهایی بسیار خاص ارائه کنید. ایده ها تمام نشدنی است.

mcdonald_sundial-billboard

 1. نستله: دوست داشتنی و درعین حال بسیار خوشمزه!

nestle

 1. نایک: یکی از راه هایی که میتوان به خلق طرح های جدید دست یافت، فراموش کردن قواعد و قوانین طبیعت است. برای خلق ایده ها باید فراتر از قوانین ثابت حرکت کرد. نایک یکی از بهترین ها در شکستن این قوانین است. بیلبورد، به به شکل زیابی به استقامت کفش ها اشاره می کند.

nike_barge-resistance

 1. آدیداس: بیلبوردی قدیمی اما بسیار جذاب در که برای افتتاحیه جام اروپا در سال ۲۰۰۸ با تصویری از petr Cech در vienna نشان داده شد.

adidas_petr-cech

 1. مرکز ترک اعتیاد quitplan در جاده ای پر رفت و آمد در مسیر مسافران که هر بار به آنان یادآوری میکند که با quitplan فرصت ترک اعتیاد را دارند.

quitplan_big-butt

 

 1. بیلبورد فستیوال فیلم های بین المللی: بیلبوردی که گریه می کند. تنها بیلبوردی که تا به حال این ایده را استفاده کرده و با قرار دادن مخذن آب در پشت آن، به صورت خلاقانه ای این ایده را اجرا کرده است.

calgary-international-film-festival_crying-billboard

 1. سرعت کمتر، امنیت بیشتر. طرحی زیبا برای یادآوری به افراد که همواره سرعت کمتر بهتر است.

elm-grove-police-department_slower-is-better

 1. بیلبورد ۳ بعدی Heineken: ایده های جدید همیشه پیچیده و دشوار نیستند. گاه حرکتی کوچک منجر به خلق اثری منحصر به فرد می شود.

heineken_3d-billboard

 1.   لوازم التحریر Penline و چسب بسیار قدرتمند آن: چسبی قوی که توانسته است یک بیلبورد را نگه دارد. منحصر به فرد و چشم گیر!

penline-stationary_strong-tape

مطلب مرتبط:بیلبوردهای خلاقانه (۱)

 

 

hongkiat.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *