خانه ویژه نامه "نوبهار 97" برنامه ریزی و تمرکز روی برندسازی

برنامه ریزی و تمرکز روی برندسازی

0 ثانیه خوانده شده
۰
علی آزادی منش- ویژه نامه نوبهار 97

گشت گرداگرد مهر تابناک، ایران زمین
روز نو آمد و شد شادی برون زندر کمین
ای تو یزدان، ای تو گرداننده مهر و سپهر
برترینش کن برایم این زمان و این زمین

با سلام و وقت بخیر
سالی که گذشت مطمئنا برای شما مملو از خاطرات موفقیت ها و شکست هایی می باشد که می توان آنها را به مثابه کلاس درس برای رشد و توسعه فردی درنظر گرفت. با استفاده از این درس ها و تجربیات بایستی بهتر و اثربخش تر برنامه های خود را برای سال جدید بازنگری کنیم.
با توجه به مشکلات داخلی و خارجی سیاسی و اقتصادی در سال آینده, بایستی از تصمیمات هیجانی پرهیز کرد و با برنامه ریزی و تمرکز روی برندسازی خدمات و کالاهای خود را معرفی, جایگاه سازی نمایید و به آنها در ذهن مخاطبان هویت ببخشید.

پرسش از محاطبان سایت برندابات، چقدر فناوری های نوین صنعت خود را می شناسید و برای دستیابی به آنها در جهت پیشرو شدن در بازار تلاش کردید؟

اتفاق خوب در سال ۹۶، ظهور و ارتقا برندهای حوزه خدمات در کشور که بر مبنای برنامه ریزی درست حرکت کرده اند.

رفتار و مسیری که در سال جدید توصیه می کنم رعایت کنیم، اگر در صدد تبلیغات اثربخش هستید نبایستی بصورت موردی عمل نمایید بلکه بایستی با برنامه ریزی ارتباطات یکپارچه برند و بازاریابی روی هر محتوا و روی هر کانال و مدیا با سناریویی مناسب عمل نمایید. متاسفانه با اجرای طرح های تبلیغاتی کم هزینه در صدا و سیما, شاهد ساخت و پخش تیزرهای بی محتوا, بی هدف و بی اثر هستیم که فقط جیب شرکت های تبلیغاتی را پر می کند.

کتاب تفکر طراحی در کسب و کار نویسنده: جین لیدکا، تیم اگیلوی از انتشارات آریانا قلم را به خوانندگان سایت برندابات معرفی می کنم.

آرزو می کنم که برندهای ایرانی قدرتمندی داشته باشیم که در رده بندی ۱۰۰ برند برتر جهان قرار بگیرند.

علی آزادی منش
مربی و مشاور تلاش های برندسازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code