خانه اهمیت بازاریابی به فروش فردی/ امید روستا

اهمیت بازاریابی به فروش فردی/ امید روستا

Brandabout-Norooz Card-2-03

ویژه نامه “نوبهار۹۵″-برنداِبات-امید روستا 

به بهانه نوروز و سال نو و ارزیابی فضای کسب و کار در سال آینده به گفتگو با امید روستا نشستیم.

پیش بینی فضای کسب و کار در ایران بسیار پیچیده است و متغیر های مداخله گر بسیاری بر این مهم تاثیر میگذارد , بنابر این اظهار نظر در این خصوص بسیار سخت خواهد بود اما همه چیز میتواند متاثر از شرایط پساتحریم باشد که تاکنون تجربه نشده است .رونق کسب و کار و فشار حضور رقبای بین المللی , کسب دانش حاصل از ورود رقبا , امکان گسترش بازارداخلی و حضور در بازارهای جهانی و اهمیت بازاریابی به فروش فردی , افزایش کیفیت تولید و … میتواند از مهمترین ها در حوزه تولید کالاهای تند گردش باشد.

در حوزه تولید کالاهای تند گردش بهداشتی و شوینده شاید بحث چگونگی ورود رقبای جهانی که تا کنون شرایط حضور را نداشتند جالب توجه باشد.

ای کاش زودتر در خدمتتان بودم تا عیدی درخور و متناسب برای خوانندگان شما در نظر میگرفتم اما برای یک نفر که بهترین ایده خلاق در تبلیغات POP برای محصولات شوینده و بهداشتی داشته باشد و تا کنون انجام نشده باشد و شرکت پاکشو بتواند ان را در کمپین های BTL خود بگنجاند یک میلیون تومان جایزه در نظر خواهیم گرفت.

سال گذشته سال پرفشار و پراسترسی برای شرکت های تولیدی بود و متاسفانه در حال حاضر واقعا اتفاق جالب و بامزه حضور ذهن ندارم . امید انکه سال اینده در کنار تمام فشارهای شغلی بتوانم خاطره جالبی هم پس انداز ! نمایم .

برای شما و خوانندگانتان سال توام با سلامتی . کسب حلال و پر روزی آرزو می کنم .

 

امید روستا

مدیر تبلیغات گروه صنعتی پاکشو

 

۲ دیدگاه ها

 1. alireza rezai

  فروردین ۷, ۱۳۹۵ در ۱۰:۱۸ ب.ظ

  ضمن آرزوی سالی خوش برای دوست عزیز وقدیمی ام مهندس امیدروستای عزیز امیدوارم جایزه را به پنج میلیون برسانند تا در خدمت باشیم!

  پاسخ دادن

 2. پیمان

  فروردین ۱۳, ۱۳۹۵ در ۳:۳۹ ب.ظ

  قطعا با حضور شما در گروه صنعتی پاکش اتفاق های بسیار خوبی را شاهد خواهیم بود
  موفق پیروز باشید

  پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *